שירותים

תכנות אתרי אינטרנט

צילום: Albrecht Fietz מ Pixabay

ברוכים הבאים לעולם האומנות הדיגיטלית! אני מפתח אתרים המתמחה ביצירת אתרים דינמיים ורספונסיביים המותאמים בצורה חלקה לגדלים שונים של מסכים ומכשירים. עם תשוקה לחדשנות, אני מצליח להפוך רעיונות לחוויות דיגיטליות מרתקות.

ערכת הכלים שלי כוללת HTML, עמוד השדרה של מבנה תוכן האינטרנט, CSS, שרביט הקסם לעיצוב ופריסה, PHP, תחנת הכוח לפונקציונליות בצד השרת, ו-JavaScript, השפה הדינמית שמניעה אינטראקטיביות ומעורבות משתמשים. בשילוב הטכנולוגיות הללו, אני מחייה אתרים, מבטיח שהם לא רק נראים מדהימים אלא גם מתפקדים ללא רבב במחשבים, טאבלטים וסמארטפונים.

בין אם זה תיק עבודות מלוטש, אתר אינפורמטיבי פשוט או יישום אינטרנט מורכב, אני מחויב לספק פתרונות שעולים על הציפיות. הגישה שלי היא שיתופית, הקשבה לצרכי הלקוחות ותרגומם למציאות פיקסלים מושלמת.

בעת הצורך, אני גם מפתח את מערכת ניהול התוכן (CMS) באותם כלים כך שהלקוחות יוכלו לעדכן את האתר בקלות בעצמם ואינם תלוי בשירות טכני רציף.

בעוד שבוני אתרים מציעים נוחות וממשקים ידידותיים למשתמש ויכולים להוות אופציה קלה עבור אתרים פשוטים או אנשים ללא ניסיון בקידוד, השימוש ב-HTML, CSS, PHP ו-JavaScript מציע גמישות רבה יותר, התאמה אישית ושליטה רבה יותר לבניית אתרים מתוחכמים ומותאמים יותר:

הצטרפו אליי למסע המרגש הזה כשאנחנו רותמים את כוחו של הקוד כדי ליצור חוויות דיגיטליות סוחפות שמושכות ומעוררות השראה. בואו נבנה ביחד משהו יוצא דופן!

הצג יותר

הצג פחות

תכנות יישומים

צילום: Martin Vorel

ברוכים הבאים לתחום חדשנות התוכנה! אני מפתח תוכנה מנוסה עם תשוקה ליצירת יישומים עצמאיים ושיפור היכולות של תוכניות Microsoft Office. עם שילוב של מומחיות בטכנולוגיות MS-Office, VBA, .NET, כמו גם מסדי נתונים של SQL Server, MySQL ו-MariaDB, אני יוצר פתרונות מותאמים המייעלים את זרימות העבודה, מגבירים את הפרודוקטיביות ומגבירים את חוויות המשתמש.

כמפתח, אני מתמחה בשני תחומים מרכזיים:

יתרה מכך, מיומנותי ב-SQL Server, MySQL ו-MariaDB מאפשרת לי לשלב בצורה חלקה מסדי נתונים באפליקציות, מה שמאפשר אחסון, אחזור וניהול יעיל של נתונים. בין אם זה עיצוב סכמות מסד נתונים, אופטימיזציה של שאילתות או הבטחת שלמות הנתונים, אני ממנף את המומחיות שלי כדי ליצור פתרונות חזקים וניתנים להרחבה העונים על הצרכים המתפתחים של הלקוחות.

עם תשומת לב קפדנית לפרטים ומחויבות למצוינות, אני משתפת פעולה הדוק עם לקוחותיי כדי להבין את הדרישות שלהם, ליצור פתרון חדשני ולהביא את הרעיונות שלהם לחיים. בין אם זה ייעול זרימות עבודה קיימות, פתרון בעיות מאתגרות או חקירת הזדמנויות חדשות, אני מחויב לספק פתרונות ותוצאות מוחשיות.

כאן תוכלו למצוא רשימה חלקית של פרויקטי התכנות הקודמים שלי.

הצג יותר

הצג פחות

תחזוקה

>צילום: Michal Jarmoluk מ Pixabay

אני כאן כדי לטפל בכל בעית חומרה או תוכנה שתתקלו במחשב שלכם. אציין עבורכם את הפתרון המתאים, המהיר והמשתלם ביותר, הכולל בין היתר משימות כמו אבחון בעיות, החלפת חומרה וטיפול בהתקנות.

אני מספק תמיכה מקצועית ועזרה בהתקנה ותצורה של הדברים הבאים ועוד:

לאחר בדיקה ראשונית של הבעיה, נוכל להחליט לגבי סוג השירות המתאים ביותר: תמיכה מרחוק באמצעות טלפון ו- TeamViewer, מסירת המכשיר למעבדה שלי או מתן שרות במקום העסק או בבית הלקוח.

הצג יותר

הצג פחות

ניהול רשתות

צילום: Field Engineer

אם אתם זקוקים לסיוע עקבי במערך המיחשוב, ניהול רשת או שירותי ייעוץ עבור החברה שלכם, נוכל לקבוע לוח זמנים גמיש שיענה על הצרכים שלכם. זה יכול להיות כרוך בתמיכה מתמשכת לפי שעה או מסגרת זמן מוגדרת, בהתבסס על ההעדפות שלכם, כדי להבטיח תמיכה עקבית לעסק שלכם.

הצג יותר

הצג פחות

הדרכה

צילום: Gerd Altmann מ Pixabay

אני מספק גם הדרכה והכוונה מקצועית ללקוחות עם נסיון מועט בתחום המחשוב שרוצים להדביק פערים בעולם המודרני, המונע על ידי הטכנולוגיה בת זמנינו. זה כולל הכשרה וייעוץ לשימוש במחשבים ותוכנות שונות.

הצג יותר

הצג פחות